top of page
1189jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjyy.jpg
REZERWACJA

KLESZCZEWKO

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ 

500 830 632

Wśród urokliwych miejsc malowniczych willowych przedmieść Pruszcza Gdańskiego jest wiele pięknych zakątków i budynków o niepowtarzalnym klimacie. W jednej z takich lokalizacji Bellagio Development buduje nowe domy wpisując się w istniejącą zabudowę i otoczenie, wykorzystując jej duży potencjał.

Co najważniejsze podczas projektowania układu pomieszczeń kieruje się funkcjonalnością i wygodą. Dbając o każdy możliwy szczegół poprawiając przy tym codzienną wygodę i komfort. Myśląc o rodzinnych potrzebach i więziach.

bbbbbbbbbbbbbbb.png

NOWOCZESNOŚĆ  W DOBRYM WYDANIU

WYSOKI STANDARD I BEZPIECZEŃSTWO

DBAŁOŚĆ O DETAL

PRZYDOMOWE OGRODY

CICHA I SPOKOJNA OKOLICA

CIEPŁO I NASTRÓJ W RODZINNYM ZAKĄTKU

Inwestycja w Kleszczewku jest dla osób, które szukają cichego miejsca dla siebie, swojej rodziny, cenią sobie wygodę i prostotę, potrafią dostrzec wyjątkowość i niezwykłość natury. Uznając przy tym bezpieczeństwo i prywatność za istotną wartość.

01

Duże działki z domami bliźniaczymi o metrażach do 138m² to okazałe domy dla rodzin z dziećmi. Wnętrza wszystkich domów zaplanowano w tradycyjnej formule z otwartą przestrzenią kuchenno- salonową, aby dać możliwość łatwej aranżacji części wspólnych domowników. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewnią nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła ale także spotęgują wrażenie przestrzeni. Do każdego domu przynależeć będzie taras z wyjściem na własny ogród. 

Na piętrze zachowany został wygodny i użyteczny układ z dużą sypialnią i dwoma mniejszymi pokojami, przestronną łazienką i dużą garderobą. Każde pomieszczenie wyróżnia duże i wysokie okno ze szklaną balustradą zabezpieczającą. Inwestycja w Kleszczewku jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, 

DOMY O POWIERZCHNI DO

139m²

DZIAŁKI O POWIERZCHNI

280-450m² 

road-4564817_edited.jpg
bbbbbbbbbb.png

POZNAJ 

 LOKALIZACJE

NASZĄ 

Inwestycja znajduje się w malowniczej okolicy. Ta spokojna i atrakcyjna lokalizacja stanowi jeden z największych jej walorów.

river-2826927_edited.jpg

BUDUJEMY W KAMERALNYCH MIEJSCOWOŚCIACH WILLOWYCH 

ATRAKCYJNA 

PRZESTRZEŃ

MALOWNICZA 

Bez problemu dostaniesz się do Trójmiasta, dzięki szybkiej trasie A1 zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie Kleszczewka. Wystarczy 30 minut abyś mógł się przenieść z urokliwej okolicy Twojego domu do dobrze zurbanizowanego miasta. 

24_edited.jpg
bbbbbbbbbb.png

SZYBKI I ŁATWY DOJAZD DO DUŻEGO MIASTA

Trasa A1 zwana również Autostradą Bursztynową, to trasa, która łączy porty na północy z południową granicą z Czechami.  

architecture-g216c5b00e_1920_edited.jpg
arch-gf89a1ab7f_1920_edited.jpg

DOSTĘP DO MORZA

AUTOSTRADA A1

KĄPIELISKA WODNE

GDAŃSK

SOPOT

GDYNIA

W POBLIŻU:

PORZĄDNE BUDOWNICTWO

vvvvvvvvvvv789000000000000000000.jpg

RELAKS WŚRÓD ZIELENI

Dodatkową przestrzeń do relaksu i wypoczynku zapewnią domownikom odpowiednio zaaranżowane ogrody i tarasy. W których znajdzie się miejsce na zestaw wypoczynkowy, plac dla dzieci i miejsce do grillowania.  

Ogrody przynależą do każdej części budynku i będą miały powierzchnię 300m a dodatkowo każdy z nich wyposażony będzie o własny drewniany taras z możliwością ewentualnego powiększenia w przyszłości. 

29_edited_edited_edited.jpg

WYBIERZ DOM DLA SIEBIE

nnnnnnnnnnnnnnnnn.png
GÓRA.jpg
DÓŁ.jpg

PARTER

PIĘTRO

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Zadzwoń 500 830 632 lub napisz

Dziękujemy za zgłoszenie!

wersja9.png

Bellagio  Development buduje  domy,  które  wyznaczają  nowe  lepsze  standardy   w   zakresie  projektowania  wydajności,  innowacji  i  osiągnięć  technicznych. Bo  umożliwianie  wizji  to nasza    specjalność,  24 godziny  na  dobę,  7 dni w tygodniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

bottom of page