top of page
11 gotowe na pewno ooooo.jpg

RÓŻYNY HOUSE 

DOMY BLIŹNIACZE 

500 830 632

01

NOWOCZESNOŚĆ  
W DOBRYM WYDANIU

Wśród urokliwych miejsc malowniczych willowych przedmieść Pruszcza Gdańskiego jest wiele pięknych zakątków i budynków o niepowtarzalnym klimacie. W jednym z takich miejsc Bellagio Development buduje nowe domy wpisując się w istniejącą zabudowę i otoczenie, wykorzystując jej duży potencjał.

Co najważniejsze podczas projektowania układu pomieszczeń kieruje się funkcjonalnością i wygodą. Dbając o każdy możliwy szczegół poprawiając przy tym codzienną wygodę i komfort. Myśląc o rodzinnych potrzebach i więziach.

Domy o wysokim standardzie 

Działki o powierzchni
???

Wśród natury

Blisko dużego miasta

eeeee_edited.jpg

WYSOKI STANDARD I BEZPIECZEŃSTWO

DBAŁOŚĆ O DETALE

PRZYDOMOWE OGRODY

CICHA I SPOKOJNA OKOLICA

01

CIEPŁO I NASTRÓJ W RODZINNYM ZAKĄTKU

Inwestycja Różana House jest dla osób, które szukają cichego miejsca dla siebie swojej rodziny, cenią sobie wygodę i prostotę, potrafią dostrzec wyjątkowość i niezwykłość natury. Uznając przy tym bezpieczeństwo i prywatność za istotną wartość.

14 gotoweeeeeeeeeeeeeeee.png

PORZĄDNE BUDOWNICTWO

Działki z domami bliźniaczymi o metrażach do 138m² to okazałe domy dla rodzin z dziećmi. Wnętrza wszystkich domów zaplanowano w tradycyjnej formule z otwartą przestrzenią kuchenno- salonową, aby dać możliwość łatwej aranżacji części wspólnych. Część salonowa wyposażona jest w kominek zapewniający romantyczny nastrój oraz naturalne ciepło. Wysokie okna i duże przeszklenia zapewnią nie tylko wspaniałe widoki i dostęp do dziennego światła ale także spotęgują wrażenie przestrzeni. Do każdego domu przynależeć będzie taras z wyjściem na własny ogród. 

Na piętrze zachowany został funkcjonalny układ z dużą sypialnią i dwoma mniejszymi pokojami, przestronną łazienką i dużą garderobą. Każdy pomieszczenie wyróżnia duże i wysokie okno z szklaną balustradą zabezpieczającą. Inwestycja Różyny House jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, 

DOMY O POWIERZCHNI DO

139m²

DZIAŁKI O POWIERZCHNI

280-450m² 

road-4564817_edited.jpg
bbbbbbbbbb.png

POZNAJ 

 LOKALIZACJE

NASZĄ 

Różyny House znajduje się w malowniczej okolicy. Ta spokojna i atrakcyjna lokalizacja stanowi jeden z największych jej walorów.

river-2826927_edited.jpg

RÓŻYNY NAJPIĘKNIEJSZĄ KAMERALNĄ DZIELNICĄ W POWIECIE GDAŃSKIM

ATRAKCYJNA 

PRZESTRZEŃ

Bez problemu dostaniesz się do Trójmiasta, dzięki szybkiej trasie A1 zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie Różyny House. Wystarczy 30 minut abyś mógł się przenieść z urokliwej okolicy Twojego domu do dobrze zurbanizowanego miasta. 

lake-2755907_edited_edited_edited.jpg

SZYBKI I ŁATWY DOJAZD DO DUŻEGO MIASTA

Budujemy w obszarach o bardzo czystym powietrzu z dala od wielkomiejskiego zgiełku ale w bliskim kontakcie najważniejszych dojazdowych dróg w kraju.

LOTNISKO 20MIN

AUTOSTRADA 10MIN

GALERIA HANDLOWA 10MIN

STACJA PKP 15MIN (PIESZO)

SZKOŁA 10MIN

PRZEDSZKOLE 10MIN

Różyny są bardzo dobrze skomunikowane

architecture-g216c5b00e_1920_edited.jpg
arch-gf89a1ab7f_1920_edited.jpg

DOSTĘP DO MORZA

AUTOSTRADA A1

UDOGODNIENIA LOKALNE

W POBLIŻU:

uu 1 gotowe.png

RELAKS WŚRÓD ZIELENI

Dodatkową przestrzeń do relaksu i wypoczynku zapewnią domownikom odpowiednio zaaranżowane ogrody i tarasy, w których znajdzie się miejsce na zestaw wypoczynkowy, plac dla dzieci i miejsce do grillowania.  

Ogrody przynależące do każdego budynku będą miały powierzchnię do 300m^2 a dodatkowo każdy z nich wyposażony będzie o własny drewniany taras. Na najwyższej kondygnacji do zagospodarowania będzie wolna przestrzeń, strych.

17.jpg

WYBIERZ DOM DLA SIEBIE

uuuuu 1 gotowe.png

1A

2A

3A

4A

DÓŁ.jpg
GÓRA.jpg

PARTER

PIĘTRO

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Zadzwoń 500 830 632 lub napisz

Dziękujemy za zgłoszenie!

wersja9.png

Bellagio  Development  buduje  domy,  które  wyznaczają  nowe  lepsze  standardy   w   zakresie  projektowania  wydajności,  innowacji  i  osiągnięć  technicznych. Bo  umożliwianie  wizji  to nasza    specjalność,  24 godziny  na  dobę,  7 dni w tygodniu.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

bottom of page